Translator

Pogoda

Szczecin
Listopad 29, 2021, 1:05 am
Pochmurnie
Pochmurnie
-1°C
prędkość wiatru: 1 m/s ESE
 

Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w obsłudze nieruchomości, o bardzo różnym standardzie. Obsługujemy zarówno apartamentowce, wyposażone w centra rekreacyjne z basenem, saunami i klubem fitness gdzie różne instalacje w budynku sterowane są komputerowo, a także duże osiedla domków jednorodzinnych. Większość obsługiwanych przez nas obiektów będzie posiadała tereny zielone, i place zabaw. Wszystkie zatrudnione w naszej firmie osoby cechuje duże zaangażowanie oraz wysoka kultura osobista. Posiadamy profesjonalne oprogramowanie księgowe oraz prowadzimy korespondencję z lokatorami również za pomocą poczty elektronicznej.

Niezależnie od ogólnego ubezpieczenia, jakie firma VIMAG posiada w ramach prowadzonej działalności, wykupiliśmy odrębne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej związane bezpośrednio ze świadczeniem usług w zakresie zarządzania nieruchomościami.

Kompleksową obsługę zarządzanych przez nas nieruchomości prowadzimy w oparciu o współpracujące z nami, sprawdzone i rzetelne firmy zewnętrzne, które są w stanie zapewnić niezawodność obsługi nieruchomości i wysoką jakość usług. Nie oznacza to oczywiście, że Wspólnota lub właściciel powierzonej nam nieruchomości ma ograniczone prawo doboru firm.

W tym i w każdym innym zakresie ściśle współpracujemy z właścicielem lub przedstawicielami mieszkańców, którzy wchodzą w skład Rad lub Zarządów poszczególnych Wspólnot.

Ze względu na to, że większość prowadzonych przez nas nieruchomości są obiektami nowymi. Znamy ich specyfikę i mamy bogate doświadczenia związane z organizowaniem Wspólnoty, protokolarnym przejmowaniem całego budynku oraz poszczególnych lokali, problemami wynikającymi z prowadzeniem prac wykończeniowych w lokalach oraz usuwaniem usterek gwarancyjnych. Posiadamy strukturach Biura nieruchomości wyspecjalizowane działy:

 

Standardy zawodowe zarządcy nieruchomości

 

Nasi pracownicy przestrzegają Standardów Zawodowych Zarządcy Nieruchomości, które zostały przyjęte przez Radę Krajową Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.