Translator

Pogoda

Szczecin
Listopad 29, 2021, 12:17 am
Przeważnie pochmurno
Przeważnie pochmurno
0°C
prędkość wiatru: 0 m/s N
 
W naszym portalu internetowym znajdziesz wszelkie informacje ułatwiające uzyskanie, dotacji na rozpoczęcie działalności, dowiesz się kto może dotację otrzymać, jak należy się przygotować, jakie dokumenty należy przedstawić, jakie dodatkowe warunki trzeba spełnić oraz gdzie się zgłosić po dofinansowanie. Możesz również otrzymać pomoc w przygotowaniu wszelkich dokumentów, które będzie rozpatrywała komisja przyznająca dotacje.
Zajmujemy się pozyskiwaniem dotacji, przygotowywaniem wniosków, biznesplanów i wszelkich innych dokumentów wymaganych przy,  dotacjach na rozpoczęcie działalności, do urzędów pracy i innych instytucji prowadzących nabór wniosków na dotacje unijne.
Pomożemy skutecznie uzyskać bezzwrotne pieniądze na zakup urządzeń, maszyn, sprzętu, wyposażenia oraz materiałów i towaru niezbędnego do rozpoczęcia działalności. Jeśli w Twoim urzędzie rozpoczął się nabór na dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej , zgłoś się do nas , a my ocenimy Twoje szanse i pomożemy w przygotowaniu dokumentów, które należy złożyć.
Napisz lub zadzwoń do naszych specjalistów:

VIMAG

Tel: 501 454 835 lub 94 36 43 616

e-mail: k.wiktorowski@onet.eu