Translator

Pogoda

Szczecin
Listopad 29, 2021, 12:39 am
Pochmurnie
Pochmurnie
-1°C
prędkość wiatru: 1 m/s ESE
 
Firma VIMAG od wielu lat specjalizuje się w pozyskiwaniu dotacji dla osób bezrobotnych na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz dla przedsiębiorców chcących skorzystać z dotacji oferowanych m.in. przez urzędy pracy i inne instytucje. Jak uzyskać dotację, co trzeba zrobić, gdzie się udać, jakie warunki należy spełnić, co wcześniej trzeba przygotować – tego dowiesz się u nas. Jeśli jesteś zarejestrowany w Powiatowym Urzędzie Pracy i spełniasz warunki regulaminu przyznawania dotacji to pomożemy ci we wszystkich formalnościach związanych z pozyskaniem dotacji. Firma VIMAG pozwoli ci zrealizować marzenie nie tylko o dotacji i własnej firmie, ale także pomoże, by twoja firma naprawdę osiągała sukcesy! Jeśli potrzebujesz fachowej porady lub przygotowania wniosku czy biznesplanu  zadzwoń pod nr tel. 501-454-835 lub napisz e-mail k.wiktorowski@onet.eu, uzyskasz szczegółową odpowiedź, określimy szanse uzyskania dotacji w urzędzie pracy w którym jesteś zarejestrowany.
Urząd Pracy zanim przyzna bezrobotnemu dofinansowanie na rozpoczęcie działalności będzie wymagał wskazania formy zabezpieczenia dotacji. Jest to konieczne na wypadek gdyby osoba bezrobotna zdefraudowała środki z dotacji. Formy zabezpieczenia dotacji:
- poręczenie osób trzecich
- weksel z poręczeniem wekslowym tj. aval
- akt notarialny o poddaniu się egzekucji
- gwarancja bankowa
- zastaw
- blokada rachunku bankowego
Najczęstszą formą zabezpieczenia preferowaną przez urzędy pracy jest poręczenie osób trzecich lub formy mieszane tj. poręczenie oraz weksel, lub poręczenie oraz akt notarialny.