Translator

Pogoda

Szczecin
Listopad 29, 2021, 12:30 am
Pochmurnie
Pochmurnie
-1°C
prędkość wiatru: 1 m/s ESE
 
Przyznano Ci dotację?
Martwisz się jak poprawnie rozliczyć wydatki i otrzymać dotację na konto?
POZBĄDŹ SIĘ PROBLEMU I SKORZYSTAJ Z POMOCY VIMAG!
 
Pozytywne rozpatrzenie dokumentacji aplikacyjnej i znalezienie się na liście rankingowej konkursu dla mikro, małych czy średnich przedsiębiorstw to dopiero połowa sukcesu!
Głównym działaniem w procesie pozyskiwania funduszy unijnych jest ETAP ROZLICZENIA PROJEKTU. Etap ten, jak wiemy z doświadczenia sprawia Beneficjentom wiele trudności i powoduje, że początkowa euforia szybko zmienia się w biurokratyczny koszmar! Konsekwencje nieprawidłowego rozliczenia dotacji są bardzo groźne dla każdego procesu inwestycyjnego. Efektem popełnionych błędów może być konieczność zwrotu otrzymanej dotacji lub odmowa wypłaty całej kwoty przyznanego dofinansowania.
 
JEŚLI CHCESZ UNIKNĄĆ PROBLEMÓW I Z POWODZENIEM ROZLICZYĆ PROJEKT UNIJNY SKORZYSTAJ Z NASZEJ POMOCY!
 Dzięki naszej pomocy możecie Państwo być pewni prawidłowości przeprowadzanych działań, a w konsekwencji zagwarantować sobie powodzenie realizowanego projektu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wysokość naszego wynagrodzenia uzależniona jest m.in. od wysokości dotacji oraz stopnia skomplikowania wniosku.
 W ramach oferty wykonujemy zatem:
- udostępnienie w łatwo przyswajalnej formie kompendium wiedzy na temat rozliczenia projektów – udzielanie wskazówek dotyczących zagadnień związanych z promocją projektu, zachowaniem trwałości, księgowaniem, amortyzacją archiwizacją itp.
- pełen nadzór nad dokumentacją – przygotowanie dokumentacji związanej z projektem: właściwy opis faktur i innych dokumentów, sporządzanie zestawień dokumentów, notatek z rozeznania rynku, wzorów oświadczeń, dokumentów zabezpieczających itp.
- sporządzanie wniosku o płatność
- przygotowanie niezbędnych dokumentów do procesu kontroli oraz uczestnictwo w jej procesie.
 
Wynagrodzenie za wykonaną przez nas prace nad rozliczaniem projektu ustalane jest indywidualnie i zależy od wielu czynników: rodzaju projektu (zakupowy lub zakupowo – budowlany), stopnia skomplikowania danej inwestycji (np. system gospodarczy) itp., co do zasady zamyka się jednak w następujących przedziałach:
 
  • W przypadku projektu zakupowego
- do 10 faktur – ok. 1 000 zł. netto
- do 25 faktur – ok. 2 000 zł. netto
- powyżej 25 faktur – do negocjacji
 
  • W przypadku projektu zakupowo – budowlanego
- do 15 faktur – ok. 2 000 zł. netto
- do 30 faktur – ok. 4 000 zł. netto
- powyżej 30 faktur – do negocjacji
- budowa systemem gospodarczym – do negocjacji